Tırtıl Kreş Logo silogan
 
Ayın Menüsü
Yıl sonu gösterisi
Tırtıl Marşı ve Melodi
Foto Galeri , Ektinlikler
Kadromuz
Eğitim Kadromuzun Mesajı
Çocuklarımızın; temizlik ve beslenme alışkanlığını, düzenli ve dikkatli olabilmeyi, grup içinde sorumluluk almayı, bağımsız olarak iş yapabilmeyi, liderlik özeliğini geliştirip, düzgün, anlaşılır bir üslupla konuşmayı öğrenmesi tesadüf olamaz. Sizlerle bu sorumluluğu paylaşmaya gönül verdik. Farkı fark edeceksiniz. Sevgi hoşgörü ve güven dolu anne sıcaklığında bir yuva hazırladık, yavrularımıza. Biz her şeyden önce bir anneyiz ve çocuklarımıza anne şefkati ile yaklaşırız. Eğitim ve öğretime gönül vermiş bir insanlar olarak, uzun yıllara dayanan tecrübelerimizi, ince bir süzgeçten geçirerek çıktığımız bu yolda hedefimiz, yavrularımızın geleceğe güvenle bakmalarına katkıda bulunmaktır. Tırtıl Kreş ve Gündüz Bakım Evi ile Çocuk Kulübü kurucuları olarak; Bu ideali sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kurucu ve Sorumlu Müdür

Fatma OCAK

Kurucu

Emine TERCAN

Öğret Ona

Zaman alacak biliyorum, fakat eğer öğretebilirsen ona, Kazanılan bir liranın, bulunan beş liradan daha değerli olduğunu öğret. Kaybetmeyi öğrenmesini öğret ona ve hem de kazanmaktan neşe duymayı. Kıskançlıktan uzaklara yönelt onu. Eğer yapabilirsen, Sessiz kahkahaların gizemini öğret ona. Bırak erken öğrensin, zorbaların görünüşte galip olduklarını… Eğer yapabilirsen, ona kitapların mucizelerini öğret. Fakat ona sessiz zamanlar da tanı. Gökyüzündeki kuşların,güneşin altındaki arıların,ve yemyeşil yamaçtaki çiçeklerin ebedi gizemini düşünebileceği. Okulda hata yapmanın, hile yapmaktan çok daha onurlu olduğunu öğret ona. Ona kendi fikirlerine inanmasını öğret. Herkes ona yanlış olduğunu söylediğin de dahi. Tüm insanları dinlemesini öğret ona, Fakat tüm söylediklerini gerçeğin eleğinden geçirmesini,ve sadece iyi olanları almasını da öğret. Eğer yapabilirsen,üzüldüğün de bile nasıl gülümseyeceğini öğret ona.

Teknolojinin Sarmaladığı, Dünya Karmaşasına Güvenle Bakan Çocuklar Yetiştirmek İstiyoruz. Bu Nedenle Eğitim, Öğretim Programımızı Ek Aktivitelerimizle (İngilizce, Sosyal Sorumluluk Projesi Vb) İle  ütünledik.

Tiyatro Folklör ve Oyun Etkinlikleri ile,Çocuklarımızın İç  Dünyalarını Keşfedip, İdeallerini Belirlemelerine Destek Olmak İstiyoruz.

EĞİTİMLİ GÜLEN ÇOCUKLAR... Tırtıl Kreş ve Çocuk Bakım Evi

Kadromuz

Fatma OCAK Sorumlu Müdürü, Kurucu
Emine TERCAN Kurucu
Ebru ÇAĞLAYAN- Öğretmen
Safiye GÖLPINAR - Öğretmen
Esen EĞİLMEZ - Öğretmen
Sevda TÜGEN - Öğretmen

 

 
Bayındır Mahallesi 338 Sokak No: 1-1 Muratpaşa / ANTALYA Tel : 242.2381369
© 2009  Tasarım ve güncelleme Musa TERCAN mtercan@hotmail.com